poniedziałek, 25 marca 2013

Vacation,vacation...


 Każdego roku dopada nas ten sam rodzaj depresji przedwiosennej, polegający jedynie na pragnieniu podróży i poczuciu bryzy ciepłego lata.Nic nie jest w stanie zastąpić smaku wakacyjnych koktajli,egzotycznych owoców czy leżenia w jakimś pięknym miejscu popijając schłodzonego szampana.
 Katalogi biur podróży z kolorowymi wydrukami bajecznych plaż stają się biblią i zmuszają do myślenia, gdzie by się wybrało, gdyby wygrana 15 milionów w Lotto trafiła w nasze pazerne łapki. Telewizja też nie daje odpocząć.Oglądanie setek odcinków programów kulinarnych zaczyna boleć,podczas prognozy pogody mamy ochotę rozbić ekran,a Varun Sharma staje się naszym bogiem. Idziemy do sklepu, wybieramy jakieś fajne wakacyjne produkty,płacimy za nie olbrzymią sumkę, bo marzec.Satysfakcja pojawia się na krótko.I w pewnym momencie przypomina nam się jakiś sierpień. Brązowa opalenizna,zwariowane noce i piękni ludzie.No i obowiązkowo trzeba odświeżyć konto na Trip Advisor,bo niedługo znowu będzie modny.
I tak mija nam czas odliczając jak szaleni do momentu aż zrobi się gorąco. I nie ważne,że potem będziemy narzekać na upał.I nie ważne,że będziemy chcieli, żeby znowu zasypało nas śniegiem.Żeby zapach grzańców rozprzestrzeniał się po wszystkich knajpkach ,do których tak natarczywie chodzimy. Wniosek dosyć prosty. Chodźmy już na plażę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz