piątek, 3 sierpnia 2012

male models, why not?

dużo się mówiło o osobowości jaką posiada Andrej Pejic. dla niektórych oburzające, bo jak to możliwe,że chłopak może wyglądać dokładnie jak dziewczyna. ci,którzy mają z tego pieniądze są zachwyceni takim okazem. reszta milczy bądź przewraca kolejne strony magazynów myśląc jaka to ładna modelka. trochę śmieszne, trochę ironiczne. ale jak się nad tym głębiej zastanowić to czemu nie? przecież bywało wiele sesji gdzie modelki były bardzo męskie jak np. Sasha Pivovarova udająca John'a Galliano ( szczegóły TUTAJ).
jednak my -kobiety potrzebujemy także ukazania męskiego piękna w normalnych okolicznościach. fajnie jest czasami pomiędzy ładnymi sukienkami,butami i modelkami zobaczyć męską postać. niestety cały czas za rzadko to widać. miło jest popatrzeć na osobniki jak O'Pry, Kortajarena, Sorensen czy Teixeira. w kobiecych magazynach wciąż ich brak, a jest to przecież niezła ozdoba.
poza wpadaniem na częste zdjęcia sportowców i artystów, mężczyzn widzimy w kampaniach reklamowych. tam jest ich zdecydowanie najwięcej. czy są 'mega' seksowni reklamując perfumy czy też okulary,zegarki i torby, patrząc na modeli odchodzimy od rzeczywistości. im przystojniejszy, tym bardziej nie potrafimy się oderwać. i nic w tym złego. przecież każdy z nas lubi odrobinę czary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz